Florbalistky 8. a 9. ročníků

Tento týden se v úterý a ve středu děvčata 8. a 9. ročníků účastnily městského kola kola florbalové soutěže pořádanou ASŠK.

Jako první se v úterý odehrály všechny 4 skupiny a pouze vítězové z nich postupovali dále do středečních bojů o medaile. Děvčata z naší školy zvládly všechny své skupinové zápasy a postoupily tak do bojů o finále. Velmi napínavý skupinový zápas byl jako v loňském roce proti ZŠ Horní, kde naše hráčky ukázaly větší útočnou sílu, vytvořily si mnoho šancí a nakonec zvítězily 1:0.

Ve středu tým ZŠ Řehořova odehrál 3 zápasy. O vítězi celého turnaje rozhodl až poslední zápas proti gymnázium Kapitána Jaroše. V prvním poločase střelila gól žákyně 9.A Nikola Stejskalová. Tým po této brance začal hrát více uvolněně a nakonec se podařilo finále vyhrát 3:0.

Děvčata jsou skvělý tým a každá z nich má v kolektivu svojí důležitou roli. K zápasům přistupují velmi zodpovědně a sebevědomě, je radost toho být součástí. Touto výhrou se nominovaly do krajského kola.

-Mgr. Miroslava Dunárová-