Prvňáčci vyrazili na svoji vzdělávací cestu!

Pondělí 2. září se pro mnoho rodin stalo významným dnem. Do školních lavic poprvé zasedli noví prvňáčci, kteří tím vykročili na svoji cestu za vzděláním. Tento den byl plný emocí, očekávání a radosti nejen mezi dětmi, ale i jejich rodiči, kteří s nimi sdíleli tento důležitý moment.

Naše škola se na příchod prvňáčků pečlivě připravila a hned první školní den děti mile překvapila. Každý žák obdržel nové učebnice, pastelky a další školní pomůcky, které jim doslova vykouzlily úsměv na tváři. Díky tomu se malí školáci cítili od samého začátku jako opravdoví žáci, kteří jsou připraveni na nová dobrodružství a učení.

Slavnostního zahájení se zúčastnila také paní starostka, která společně s místními sponzory, zejména Pískovnou Černovice a společností Teplárny Brno, vyjádřila podporu dětem i jejich vzdělávání. Jejich přítomnost a ochota přispět ukázaly, jak jim záleží na budoucnosti mladé generace a jejím úspěšném vstupu do školního života.

Všem novým žákům přejeme hodně štěstí, radosti a úspěchů na jejich vzdělávací cestě!

-Martina Dorňáková, ZŠ Řehořova-