Škola v přírodě Rusava 2. A a 4. A

V letošním školním roce se naše třídy zúčastnily školy v přírodě v novém prostředí Hostýnských vrchů v obci Rusava. Druháčci měli program o Harrym Potterovi a čtvrťáci prožívali dobrodružství s Nekonečným příběhem. A jak se dětem na škole v přírodě líbilo?

Škola v přírodě byla super. Hráli jsme spoustu her, opékali špekáčky, měli diskotéku a v noci byla stezka odvahy. Nejvíce mi chutnaly buchtičky s krémem. Líbilo se mi, že tam nikdo nezlobil. (Rozárka a Viktorka)
Na škole v přírodě se mi líbilo, že jsme všichni spolupracovali a že jsme se navštěvovali. (Lucka)
Škola v přírodě byla úžasná. Na výletě v úterý jsme našli hodně hub. (Ela)
Mně se líbilo hrát vybíjenou, fotbal a chodit do lesa. (Martin)