Florbalový tým vyrazil na republikové finále do Hradce Králové

V úterý 4.6. florbalový tým ZŠ Řehořova vyrazil na republikové finále do Hradce Králové. O den později je čekal celodenní turnaj. Ve skupině naše florbalistky skončily na krásném postupovém druhém místě. Ve čtvrtfinále dívky čekal velmi silný soupeř, kterého se podařilo porazit až na nájezdy, vítězný nájezd trefila Nela Koukalová z 8.B. Postup do semifinále, tedy mezi čtyři nejlepší týmy, nikdo z nás nečekal, ovládala nás obrovská radost. Bohužel v zápasech o medaile se nám nepodařily proměnit gólové šance a z Hradce jsme odjely s nepopulární bramborovou medailí.

Nejen tento turnaj, ale celou cestu k tomuto úspěchu hodnotím velice kladně. Studentky naší školy prokázaly velký chtíč a motivaci vítězit. Nechť je tento úspěch pro některé startem k jejich budoucí sportovní kariéře, ve kterou pevně věřím.

-Mgr. Miroslava Dunárová-

Kompletní fotogalerie: Republikové finále - florbal, dívky IV., Hradec Králové odkaz