eTwinning

ZŠ Řehořova se zapojila do aktivity evropské komise eTwinning, jejíž cílem je vzdělávání a vzájemná komunikace studentů v EU prostřednictvím informačních a komunikačních technologií.

Naše škola navázala spolupráci s maďarskou školou Szent László Általános Művelődési Központ z města Baja a společně vytváříme eTwinningový projekt The Travel Agency, ve kterém si žáci vyzkouší, jaké by to bylo pracovat ve skutečné cestovní kanceláři.

Vybraní žáci z 8. B a 8. C pod vedením paní učitelky Daňkové a Kousalové se na projektu podílí v rámci výuky angličtiny. V první fázi projektu žáci natočili seznamovací videa a komunikovali s žáky z maďarské školy na fóru. V druhé fázi žáci vymysleli své vlastní cestovní kanceláře a vytvářeli plakáty i s pomocí umělé inteligence. A co nás čeká dál? Budeme plánovat dovolenou snů!

-Mgr. Gabriela Daňková, Mgr. Barbora AI Ajeilat Kousalová-