Lyžák 2024

Zimní radovánky a sportovní dobrodružství ovládly poslední lednový týden život žáků ZŠ Řehořova. Sedmé třídy, doplněné o starší spolužáky z osmých a devátých ročníků, se totiž vydaly na tradiční lyžařský výcvik do malebné oblasti Loučné nad Desnou.
Mladí lyžaři a snowboardisté rozvíjeli s nasazením své dovednosti v zimních sportech. Průzračné nebe a jasné slunce doprovázelo žáky během celého týdne. Vedle lyžování a snowboardingu byl pro žáky připraven i bohatý doprovodný program. Večerní aktivity zahrnovaly týmové hry, kvízy a diskuze nad různými tématy, což přispělo k vytvoření pohodové a přátelské atmosféry a k vybudování silnějších vztahů se svými spolužáky a učiteli.
Tento lyžařský výcvik nejenže posílil fyzickou zdatnost a sportovní dovednosti žáků, ale také podpořil jejich osobnostní růst a týmového ducha. A kdo ví, možná právě z těchto radostných dnů na sněhu vzejde několik budoucích zimních sportovců.

-Mgr. Pavel Čureček-