Halloween ve školní družině

Halloween je svátek, který do naší kultury proniká stále víc a víc. No a proč ne. Je sním totiž dost legrace a zábavy. V poslední říjnový den se děti z naší školní družiny proměnily v duchy, čarodějnice, kostlivce, upíry a jiná strašidla. Prostory družiny, tříd i chodeb školy se proměnily ve strašidelnou stezku…oslava halloweenu tudíž mohla začít. Byla to cesta plná adrenalinu, dobrodružství a záludných úkolů, kterou připravila nejstarší strašidla ze školy…naši deváťáci.

Následující den jsme se všichni sešli u táboráku ve školní zahradě. Pozvání přijali i rodiče, pro které bylo přichystáno malé občerstvení. Příjemné počasí, halloweenská atmosféra v podobě svítících vydlabaných dýní, balonků a rozmístěných svíček po zahradě všemu dodaly kouzelnou atmosféru.

-Radmila Preslová-