Pikniková párty ve školní družině

Nádherné počasí, skvělá atmosféra, plno dobrůtek k pojídání, tanec a milé setkání…tak to byl předposlední den strávený ve školní družině. Akce proběhla ve školní zahradě, kde si děti užily piknikovou párty se vším všudy . Holky z kroužku Zumby, pod vedením paní učitelky Vogelové, si připravily vystoupení s výukou tance, černovičtí hasiči přijeli dětem představit nové auto s možností stříkání na cíl, všichni jsme se krásně osvěžili , a holky ze sedmé třídy s paní učitelkou výtvarné výchovy Lucií Nádeníkovou tvořily krásné malůvky na obličej. Velké poděkování patří také rodičům od žáka ze 3. třídy Andriho Petranycha, kteří všem dětem přivezli výbornou šunkovou pizzu...mňam mňam.

Myslím, že lépe jsme tento školní rok zakončit nemohli. Všem dětem a rodičům děkujeme za spolupráci a přejeme krásné pohodové léto.

-kolektiv vychovatelek-