Černovická liga žáků ve futsalu 2023

Ve středu 14. 6. 2023 se na ZŠ Brno, Řehořova 3 konal již tradiční ročník Černovické ligy ve futsalu. Této akce se zúčastnila mužstva z brněnských základních škol – ZŠ Řehořova, ZŠ Kneslova, ZŠ Krásného, ZŠ Jihomoravské náměstí, ZŠ Tuháčkova a ZŠ Jana Broskvy.

Naši chlapci nakonec obsadili bramborovou příčku, celkovými vítězi turnaje se stali hoši ze ZŠ Krásného.

Blahopřeji vítězům a děkuji všem zúčastněným hráčům a trenérům za vydařené fotbalové dopoledne.

Na závěr bych ještě rád poděkoval panu místostarostovi Davidu Rampulovi a paní starostce Bc. Petře Quittové za podporu našeho turnaje. Pan místostarosta se ujal závěrečného slova a předal vítězům slavnostní poháry. Poděkování patří i zřizovateli naší školy MČ Brno – Černovice za finanční dotaci pro tento turnaj.

— Mgr. Vilém Nejezchleb —