Kouzelnické vystoupení

V úterý 16. května navštívil školní družinu kouzelník Katonas, který všechny očaroval svým zábavným vystoupením. Během vystoupení se děly neuvěřitelné věci nad kterými zůstával rozum stát. Z publika si kouzelník vybíral dobrovolníky, kteří si vyzkoušeli kouzla například s kartami, šátky a dalšími magickými pomůckami. Pro kouzelnické číslo s gilotinou si vybral paní vychovatelku a ačkoliv během vystoupení panoval smích doprovázený hudbou, během tohoto čísla se dětem zatajil dech a nastalo krátké ticho. Gilotina spadla a sekla.

Paní vychovatelka naštěstí (jako kouzlem :) ) vyvázla živá a za svou obětavost jí kouzelník Katonas vykouzlil červenou růžičku na památku. V závěru nechybělo ani modelování barevných balónků do různých tvarů zvířátek. Děti se od začátku až do konce příjemně bavily a odnesly si spousty kouzelných zážitků.