ŠVP Harry Potter - 3. B, 5. A

Třídy 3. B a 5. A se v týdnu od 9. - 12. května vydaly na školu v přírodě na Vysočinu do malebné obce Ujčov. Po příjezdu byli všichni mile překvapeni velmi krásným ubytováním v penzionu Zubr. Tématem školy v přírodě byl Harry Potter. Třeťáci s páťáky byli rozděleni do čtyř kolejí, ve kterých plnili nejrůznější úkoly. Míchali např. kouzelný lektvar, hráli brumbál, famfrpál nebo velmi oblíbenou hru Hypogryfovu šlachu. Ve čtvrtek během výletu se společnými silami všech kolejí podařilo zničit viteál.

Po výšlapu zvládli děti ještě protáhnout svá těla při večerní diskotéce. Všichni odjížděli se spoustou nezapomenutelných zážitků. Některým se ani nechtělo domů, což je známkou toho, že se škola v přírodě vydařila.

-Mgr. Miroslava Kapusciaková, Mgr. Martina Pártlová-