Sportovní turnaje na ZŠ Řehořova

Poslední školní den v roce 2022 se uskutečnil dívčí vánoční florbalový zápas 6., 7. a 9. tříd. Posilou týmů byly i dvě paní učitelky – Bc. Blažena Březinová a Bc. Miroslava Dunárová. Kontrolu nad dodržováním fair play převzali žáci devátého ročníku, kteří florbal hrají závodně. Sportovní utkání si užili žáci na hřišti i mimo něj, atmosféra byla opravdu skvělá.

O měsíc později proběhl na druhém stupni další turnaj, tentokrát však basketbalový. Účastnily se ho ročníky druhého stupně a slavil velký úspěch nejen mezi žáky, ale také mezi učiteli, kteří se do hry aktivně zapojili. Přestože konkurence byla silná a ani šesté ročníky se nenechaly zahanbit, vítězem mohli být jen jedni, a sice žáci devátého ročníku. Gratulace ale patří všem. Není přece důležité vyhrát, ale zúčastnit se!