Bruslení 3. A, 4. A a 5. A

V pátek 20. 1. 2023 se třídy 3. A, 4. A a 5. A vypravily na dlouho očekávané bruslení. S dětmi jsme se městskou hromadnou dopravou přemístili do krasobruslařské haly, která se nachází v těsné blízkosti haly Rondo. Hala byla prostorná, děti se netísnily a měly tak spoustu prostoru k bruslařskému vyžití. Dětem, které neuměly bruslit, byly k dispozici hrazdičky, které jim umožnily bezpečný pohyb na ledu. Většina dětí již bruslit uměla a ochotně pomáhala svým spolužákům. Úplné začátečníky učila bruslit paní učitelka s asistentkou. Děti udělaly velký pokrok a na konci již zvládaly samostatnou jízdu.

Všichni jsme se příjemně unavili a sportovní dopoledne si báječně užili. Těšíme se, že se na led všichni brzy vrátíme.

-Mgr. Alena Girtová, Mgr. Miroslava Kapusciaková, Mgr. Jana Škrdlová, Dominika Fackenbergová, Markéta Hrůzová, Barbora Hana Kovářová-