Vánoční florbalový zápas

Ve čtvrtek 22.12. 2022 se na naší škole - ZŠ Řehořova v Brně uskutečnil dívčí vánoční florbalový zápas 6., 7. a 9. tříd. Posilou týmů byly i dvě paní učitelky – Bc. Blažena Březinová a Bc. Miroslava Dunárová. Rozhodování se ujali žáci z deváté třídy, kteří florbal hrají závodně a to Ondřej Boudný z 9.A a Adam Šikula z 9.B. Zápas byl až do poslední chvíle velice vyrovnaný, hrát se muselo i pětiminutové prodloužení, ve kterém střelila rozhodující gól zápasu Nikola Stejskalová ze sedmé třídy. Sportovní utkání si užili žáci jak na hřišti, tak i mimo něj, atmosféra byla opravdu skvělá a na vítěze čekala sladká odměna. Děkujeme paní učitelce Miroslavě Dunárové za organizaci a vedení celé sportovní akce.