Fotbalové úspěchy mladších žáků


Sezónu v malé kopané kluci z druhé, třetí a čtvrté třídy zahájili účastí na Velikonočním turnaji na ZŠ Kneslova, kterou pořádala ŠD spolu s Brněnským svazem malé kopané (BSMK). Úžasné fotbalové dovednosti jsme předvedli proti hráčům ze ZŠ Přemyslovo nám., ZŠ Tuháčkova, ZŠ Kneslova a bez jediné prohry jsme tento turnaj vyhráli. Také jsme zaslouženě získali pohár za nejlepšího gólmana.

Do nejznámějšího turnaje Mc Donald´s Cup, který probíhá po celé České Rebuplice, jsme se po dlouhé pauze také přihlásili a s velkým nasazením, bojovností a fotbalovými dovednosti jsme absolvovali okrskové kolo v Brněnských Ivanovicích, kde na nás čekali týmy ze ZŠ Novolíšenská, ZŠ nám. Svornosti a ZŠ Mutěnická. Turnaj jsme vyhráli a zasloužili si postup do okresního kola.

Dobře jsme věděli, že jsme se dostali mezi tři nejlepší týmy z Brna a velká touha po dalším vítězství nás docela svazovala. Proti hráčům ze ZŠ Sirotkova a ZŠ Jasanova nás nakonec dostala na třetí místo. Kluci si zaslouží velký obdiv za jejich bojovnost, ctižádostivost a fair play hru.

Už se těšíme na další ročník!

Radmila Preslová - trenérka týmu :-)